DOBŘEJOVICE - PRAHA ZÁPAD

PROSTĚJOV

NAŠE VINOTÉKY

NÁŠ PŘÍBĚH

,,Náš příběh začal odvážným nápadem“,

který se zrodil jak jinak než u lahve vína. Nikdo nepočítal s tím, co bude v praxi znamenat realizace tak jednoduché myšlenky, jakou byla „Co takhle udělat tak trochu jinou vinárnu?‘‘. A od myšlenky nebylo daleko k její realizaci. Po půl roce usilovné práce, nekonečného cestování a vybírání vhodných dodavatelů se nápad proměnil ve skutečnost. Zatím v Dobřejovicích (Praha‑západ) a v Prostějově jsme otevřeli dvě unikátní vinárny, ve kterých se těšíme na vaši návštěvu a rádi vás přesvědčíme, že to s vínem, ale ne jenom s vínem opravdu umíme.

Ale tím náš příběh nekončí. Jsme na začátku dlouhé cesty, na které pro vás chceme i nadále objevovat skvělá vína a otevírat další vinárny po celé České republice.

CO DĚLÁME JINAK

„Naše vinárny nejsou pouze místo“,

kde dostanete víno, pár nealkoholických nápojů a v lepším případě něco malého k zakousnutí. Naše vinárny jsou místa, kde můžete očekávat mnohem víc. Je pro nás velmi důležité, abyste se cítili dobře, a proto jsme pro vás s naší architektkou Evičkou Bubílkovou vytvořili příjemné prostředí, kde se o vás postará milá zaškolená obsluha. Vinárna, kde dostanete vynikající víno z prémiových evropských vinařství, která jsme všechna osobně navštívili, ale také vinárna v Prostějově se 14 druhy stáčených vín a v Dobřejovicích (Praha západ) se 40 druhy stáčených nápojů. Vinárny, kde si můžete pochutnat na delikatesách od vyhlášených španělských producentů masa, uzenin, olivových olejů a oliv, s výběrem ze široké škály kvalitních michelinských čajů SANS & SANS a kávy Nespresso, ale také vychutnat domácí kraftová piva Kroužkův ležák od sládka Jana Kroužka. Vinárna, kde si život osladíte čerstvými dorty, osvěžíte se před vámi připraveným freshem, zahřejete se některou z výborných polévek. Vinárna, ze které jako jediné si odnesete čerstvě stočené víno, prosecco, pivo nebo třeba fresh přímo do plechovky, kterou přímo před vámi uzavřeme díky našemu unikátnímu zařízení na uzavírání plechovek.

Těšíme se na vaši návštěvu.

VINOTÉKA DOBŘEJOVICE - PRAHA ZÁPAD
TĚŠÍME SE NA VÁS
VINOTÉKA PROSTĚJOV
TĚŠÍME SE NA VÁS