Jako byste seděli na španělské vinici...

Společnost Original Wines s.r.o. je nová mladá firma orientující se na dovoz kvalitního vína do České republiky. Společnost Original Wines s.r.o. vznikla za podpory společnosti Inmovinum, SL se sídlem ve španělské Marbelle, která má mnohaleté zkušenosti s vývozem vína téměř do celého světa. Naším cílem je navázání spolupráce s vinařstvími z celé střední a jižní Evropy, především pak ze Španělska, později také z Francie a Itálie. Díky podpoře společnosti Inmovinum, SL máme jedinečnou možnost dovozu kvalitních španělských vín, za velmi příznivé ceny. Španělská vína patří mezi spotřebiteli mezi nejoblíbenější. Není divu - Španělsko je vinařská velmoc a patří mezi tři největší výrobce vína na světě, s celkovou produkcí více než 35 milionů hektolitrů vína ročně. Podnebí ve Španělsku je pro pěstování vína velmi příznivé, což se projevuje právě v jeho kvalitě.

Navázali jsme dlouhodobou spolupráci se španělským vinařstvím Bodegas Yuntero, jehož produkty dosahují výborné kvality a splňují tím naše vysoké požadavky na dovážená vína. Produkty Bodegas Yuntero byly oceněny řadou prestižních ocenění po celém světě – ať už doma ve Španělsku, nebo v Francii, Belgii, Německu, Japonsku nebo Spojených státech.

V naší nabídce najdete vína střední a vyšší kvality, převážně bílá, ale své si najdou i milovníci růžových a červených vín. Naše nabídka spojuje maximální možnou kvalitu vína při udržení přijatelné ceny. Jelikož jsme přímý dovozce vína, zákazníků můžeme nabídnout víno bez nesmyslných marží obchodníků a přeprodejců. Cena našeho vína je dokonce nižší, než kdybyse ho nakupovali přímo ve Španělsku. Kvalitu prodávaných vín svým zákazníkům garantujeme.

Tímto startujeme první rok spolupráce s vybranými vinaři z vinařské asociace someliérů, v budoucnu od nás můžete očekávat nabídku i dalších kvalitních vín z jiných zemí.