O nás

O nás

Snažíme se dělat vše více pro Vás...

Vítejte v našem internetovém obchodě, který jsme se rozhodli dělat úplně jinak. Tento e-shop je prostě jiný, více pro Vás, koncové zákazníky. Jsme totiž přesvědčeni, že kvalita vína není o vysoké ceně.

Společnost Drink2go s.r.o. je mladá firma orientující se na dovoz kvalitního vína do České republiky. Naším cílem bylo navázat spolupráci s malými vinaři ze Španělska, Itálie, Rakouska ale především i z České republiky.

V naší nabídce najdete vína střední a vyšší kvality, převážně bílá, ale své si najdou i milovníci růžových a červených vín. Naše nabídka spojuje maximální možnou kvalitu vína při udržení přijatelné ceny. Jelikož jsme přímý dovozce vína, zákazníkům můžeme nabídnout víno bez nesmyslných marží obchodníků a přeprodejců. Cena našeho vína je dokonce nižší, než kdybyse ho nakupovali přímo v konkrétním vinařství. Kvalitu prodávaných vín svým zákazníkům garantujeme.

Naše společnost je také dovozcem sudového vína a vinných koktejlů převážně z Itálie, Maďarska, Španělska a jiných zemí. A tomu odpovídá vysoká kvalita a fér cena.